Paparan: Kontras Tinggi | Asal
white blue red green big font small font W3C
20 October 2021 / 14 Rabiul Awal 1443
Tetapan

KAKITANGAN

Dato Dr. Junaidah binti Kamarruddin
PENOLONG NAIB CANSELOR
PERKHIDMATAN, JARINGAN INDUSTRI DAN PERHUBUNGAN KORPORAT
Tel : 03-9051 3455
Emel : junaidah@upnm.edu.my

Prof. Madya Ts. Dr. Jessica Ong Hai Liaw
PENGARAH
BAHAGIAN HAL EHWAL KORPORAT
Tel : 012-397 6778
Emel : jessica@upnm.edu.my

Prof. Madya Ts. Dr. Noor Afiza binti Mat Razali
PENGARAH
BAHAGIAN JARINGAN INDUSTRI
Tel : 03-9051 3400 (samb.: )
Emel : noorafiza@upnm.edu.my

Lt Kol Zazali bin Makding
KETUA
UNIT PERHUBUNGAN AWAM
Tel : 03-9051 3400 (samb.: 762 2282)
Emel : zazali@upnm.edu.my

Mohamad Abu Ubaidah Amir bin Abu Zarim
KETUA UNIT JARINGAN INDUSTRI
Tel : 03-9051 3400 (samb.: 4450)
Emel : amir.a@upnm.edu.my

Dr. Firdaus bin Baharuddin
KETUA PUSAT KESIHATAN UPNM
Tel : 03-9051 4660
Emel: firdaus.b@upnm.edu.my

Hairul Azuan bin Abas
PEGAWAI KESELAMATAN KANAN
BAHAGIAN KESELAMATAN
Tel : 03-9051 3400 (samb.: 7622217)
Emel : h.azuan@upnm.edu.my

Mejar Mohammad Sani bin Desa (Bersara)
PENOLONG PENDAFTAR (PENGURUS KENDERAAN)
BAHAGIAN KENDERAAN
Tel : 03-9051 3400 (samb.: 7622157)
Emel : mohammadsani@upnm.edu.my

Tengku Roslan bin Tengku Abdul Kadir
PENOLONG PENDAFTAR KANAN
(KETUA UNIT PENTADBIRAN)
Tel : 03-9051 3400 (samb.: 4915)
Emel : roslan@upnm.edu.my

(KETUA UNIT MEDIA KREATIF DAN PRODUKSI PENYIARAN)
Tel : 03-9051 4542
Emel :

(KETUA UNIT ANTARABANGSA)
Tel : 03-9051 3400
Emel :

Muhammad Zarul Naim bin Aziziddin
PENOLONG PENDAFTAR
Tel : 03-9051 3400 (samb.: 762 2281)
Emel : mzarul@upnm.edu.my

Juriah binti Md. Din
PENOLONG PEGAWAI TADBIR KANAN
Tel : 03-9051 4450
Emel : juriah@upnm.edu.my

Nur Zahirah Binti Slamth Ali
SETIAUSAHA
Tel : 03-9051 3029
Emel : zahirah@upnm.edu.my

Shuhaimah binti Saedon
KETUA PEMBANTU TADBIR (PERKERANIAN/OPERASI)
Tel : 03-9051 3400 (samb.: 4629)
Emel: shuhaimah@upnm.edu.my

Zulhaslinda binti Hamzah
PEMBANTU TADBIR (PERKERANIAN/OPERASI)
Tel : 03-9051 3400 (samb.: 4543)
Emel: linda@upnm.edu.my

Hawani binti Muslim
PEMBANTU TADBIR (PERKERANIAN/OPERASI)
Tel : 03-9051 3400 (samb.: 3513)
Emel : wani@upnm.edu.my

Ahmad Alif Amri bin Ahmad Kawazi
PEMBANTU TADBIR (P/O)
Tel : 03-9051 3400 (samb.: 762 1060)
Emel: alif@upnm.edu.my

Hairul bin Ismail
AHLI FOTOGRAFI KANAN
Tel : 03-9051 3400 (samb.: 3512)
Emel: hairul@upnm.edu.my

Shahrul Nizam bin Parnot
AHLI VIDEOGRAFI / TEKNIKAL PENYIARAN
Tel : 03-9051 3400 (samb.: )
Emel: shahrul@upnm.edu.my

Siti Zairizahanem binti Mohd Yatim
PEREKA
Tel : 03-9051 3400 (samb.: 3512)
Emel: zairizahanem@upnm.edu.my

Nasaruddin bin Isahak
PEMBANTU OPERASI
Tel : 03-9051 3400 (samb.: 4543)
Emel : nasaruddin@upnm.edu.my

Tarikh Kemaskini: 16 Oktober 2021